Kursy i szkolenia online

Kursy i szkolenia możemy dla Państwa przeprowadzić w formie online za pomocą systemu Virtual Meeting System (VMS). Jest to profesjonalne narzędzie służące do organizacji spotkań on-line.
Oprogramowanie pozwala na intuicyjne, proste i szybkie tworzenie sesji, udzielanie głosu, prace w podgrupach, współdzielenie tablicy, rejestrację przebiegu spotkania. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji elektroniczne pokoje przeznaczone do organizowania spotkań i wydarzeń. Na potrzeby organizacji wydarzeń użytkownik ma szeroki wachlarz opcji dostępu począwszy od prostego linku do spotkania a skończywszy na zaawansowanym mechanizmie spersonalizowanych kodów dostępu na wydarzenia płatne. System jest doskonałym narzędziem, uznanym przez wiele szanowanych instytucji.  Stanowi wartościowe wsparcie w kompleksowym zarządzaniu strukturami przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą. 
VMS to także jeden z najwyższych poziomów bezpieczeństwa w warstwie prawnej, ponieważ dane wrażliwe przetwarzane są w centrach przetwarzania informacji i każda zawarta umowa zawiera zapisy dotyczące ochrony treści i danych zgodnie z prawem obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.