O firmie

Naczelna Organizacja Techniczna jako wspólnota Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych reprezentuje społeczność techniczną, integruje polskich techników i inżynierów, działa na rzecz wzmocnienia roli środowiska technicznego, współtwórcy postępu cywilizacyjnego i zrównoważonego rozwoju.
Dziś Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT to:
•    39 Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych zrzeszających blisko 100 tys. członków
•    45 Terenowych Jednostek Organizacyjnych (TJO) FSNT-NOT skupiających oddziały Stowarzyszeń NT sfederowanych w NOT.
•    39 Domów Technika, w tym dwa zbudowane na początku XX wieku ze składek inżynierów (Warszawski Dom Technika – 1905 i Krakowski Dom Technika – 1906)

Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zrzesza branżowe stowarzyszenia naukowo-techniczne regionu piotrkowskiego oraz Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w Warszawie.
Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Piotrkowie Trybunalskim świadczy swoje usługi na rzecz zakładów, przedsiębiorstw, firm i osób prywatnych.

Lokalizacja DOMU TECHNIKA Naczelnej Organizacji Technicznej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim posiada bardzo dobry dojazd z każdego kierunku miasta. Dom Technika posiada własny parking. W budynku znajduje się restauracja Vabanque, która oferuje dania gorące, catering oraz wynajmuje sale na imprezy integracyjne. W pobliżu znajduje się Hotel Mercure, Bank Pekao S.A., sklepy Biedronka i Społem, McDonald, Market Aldi, stacje benzynowe Shell i Circle K.
Nasza działalność skierowana jest na kompleksową realizację świadczonych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i wykonanie przez uprawnionych projektantów, wysokokwalifikowanych specjalistów ze stowarzyszeń naukowo-technicznych, ekspertów i rzeczoznawców, w tym majątkowych.

Przedmiotem naszej działalności gospodarczej jest:
•    prowadzenie działalności szkoleniowej zawodowej,
•    wykonywanie usług technicznych w szerokim zakresie,
•    wynajem pomieszczeń.

Do wykonywania zleconych opracowań angażujemy fachowców z tytułami specjalistów i rzeczoznawców Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, rzeczoznawców budownictwa, majątkowych tłumaczy przysięgłych i fachowców wielu innych specjalnościach.
Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Statut NOT