Wynajem pomieszczeń

Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Piotrkowie Trybunalskim posiada na wynajem lokale użytkowe. Lokale znajdują się w DOMU TECHNIKA przy ulicy Armii Krajowej 24A w Piotrkowie Trybunalskim.


Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia na biura, szkołę, przychodnię, sklep i działalność gastronomiczną. Możliwa jest adaptacja najmowanych pomieszczeń do potrzeb prowadzonej działalności.
Lokalizacja DOMU TECHNIKA Naczelnej Organizacji Technicznej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim posiada bardzo dobry dojazd z każdego kierunku miasta. Dom Technika posiada własny parking. W budynku znajduje się restauracja Vabanque, która oferuje dania gorące, catering oraz wynajmuje sale na imprezy integracyjne. W pobliżu znajduje się Hotel Mercure, Bank Pekao S.A., sklepy Biedronka i Społem, Market Aldi, bar szybkiej obsługi McDonald, stacje benzynowe Shell i Circle K. Dom Technika posiada monitoring wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Jedna z powierzchni z oferowanymi lokalami znajduje się na wysokim parterze. Jest ona wydzielona i posiada swoje wewnętrzne własne zamykane wejście. Wydzielona powierzchnia posiada W. C. damskie i męskie a trzy oferowane lokale mają doprowadzoną wodę. Przed wejściem do wydzielonego obszaru znajduje się pomieszczenie, które można wykorzystać na sekretariat lub recepcję. Na I piętrze znajdują się 4 pojedyncze lokale użytkowe do wynajęcia. 
Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Piotrkowie Trybunalskim posiada do okazjonalnego wynajęcia salę konferencyjną oraz 2 sale szkoleniowe. Oferowane sale znajdują się w Domu Technika.
Sala konferencyjna (sala nr 110) o powierzchni 156m2 mieści do 90 osób przy ustawieniu konferencyjnym i do 120 osób przy ustawieniu kinowym.
Sala szkoleniowa (sala nr 105) o powierzchni 40m2 mieści do 25 osób.
Sala szkoleniowa (sala nr 109) o powierzchni 34m2 mieści do 16 osób.


Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa COVID-19 wznowiliśmy wynajem Sali Konferencyjnej. Sala jest przygotowywana tak aby były zachowane stosowne odległości fizyczne pomiędzy uczestnikami spotkań.

Zapraszamy do oglądania oferowanych lokali codziennie w godzinach od 7:30 do 15:30 lub innych po wcześniejszym umówieniu się. Telefon 503 080 447.
Ceny wynajmu oferowanych lokali są każdorazowo negocjowane z osobą zainteresowaną. Każdy nasz klient taktowany jest indywidualnie. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Na dzień dzisiejszy, w Domu Technika, brak jest pomieszczeń do wynajęcia.